עסקים משפחתיים

ייעוץ עסקי לעסק משפחתי

עסק משפחתי הוא עסק שנבנה מתוך אהבה ורגש, זהו עסק שאתם, הבעלים, השקעתם את מירב האנרגיות שלכם, בניתם את המוניטין של העסק בהקפדה ולרוב הכנסתם עוד בני משפחה או את דור ההמשך לעבוד אתכם. 

זה מקסים לעבוד עם בני משפחה / דור ההמשך בעסק, יחד עם זאת, בעסקים משפחתיים קיימים אלמנטים רגשיים המייצרים מורכבות נוספת מעבר לזאת הקיימת גם ככה בעסקים. השיקולים הרבה פעמים מוטים וקבלת ההחלטות מאתגרת ומצריכה לפחות אדם אחד מוביל וחזק. 
בנוסף, ישנה נטייה בעסקים משפחתיים לשמר אווירה פתוחה וחמה על חשבון תהליכי עבודה מובנים ומסודרים.  

לעסקים משפחתיים בפרט, אנו מציעות להיות מלוות בייעוץ עסקי שיידע לעזור בתכנון האסטרטגי-עסקי ובהובלה ושידע לתווך את הדברים בין בני המשפחה הפעילים בעסק.

באמצעות ייעוץ לעסק משפחתי ניתן יהיה להבין היטב את הנפשות הפועלות – היכולות, הציפיות מהעסק והמניעים הרגשיים, ליצור בהירות ושקיפות בין כל הגורמים, לייצר תשתית עסקית וארגונית נכונה וליצור מנגנוני ניהול ובקרה ברורים. 

בעסק משפחתי המסגרת הניהולית חייבת להיות ברורה והדוקה ע"מ שלכל אחד יהיה החופש להתנהל בתוכה.

בתהליכי ליווי של עסקים משפחתיים, מעבר להבנה העסקית-שיווקית- פיננסית, אנו מביאות לידי ביטוי גם את ההבנה והידע שלנו בתחום הרגשי והבינאישי לצד הניסיון הניהולי שצברנו בעסקים משפחתיים אותם ניהלנו בעצמנו ועסקים רבים שליווינו בהצלחה רבה. 

אנחנו מזמינות אתכם ל"משולחנו של המנכ"ל" – רצועת שידור בה ראיונות עם מנכ"לים ומנכ"ליות במגוון עסקים משפחתיים הדנים בסוגיות אסטרטגיות ניהוליות מגוונות: 

עסקים משפחתיים - דור ההמשך​:

יש לכם עסק משפחתי שאתם חשים שהוא יכול להצליח הרבה יותר?

דברו איתנו! 

אולי יעניין אותך לקרוא גם על: 

#ייעוץ_לעסק_משפחתי
#עסקים_משפחתיים
#ייעוץ_עסקי_לעסק_משפחתי 

ייעוץ לעסקים משפחתיים, תכנון תוכנית עסקית לעסק משפחתי

יש לך דילמה? זקוקים לעיצה? 
צרו עימנו קשר עכשיו! 

מירב שטרן וחדוה ארד – 
"היהלום העסקי" – ייעוץ עסקי – אסטרטגי – ארגוני | ייעוץ לעסק משפחתי

← לבדיקת התאמה ואבחון ראשוני ללא עלות - מלאו את הטופס: